Bulterier Butch Little bull


Informace o nás

Strastiplná cesta k radosti aneb Butchův příchod

 

 

Všechno to začalo náhlým a pro všechny kdo ho měl rád šokujícím odchodem našeho ZOLLIHO, bulíka ze všech nejbulíkovatějších (více na www.zolli.blog.cz ) Touto událostí se mi na několik příštích týdnů totálně zhroutil svět a na shánění jeho nástupce nebylo ani pomyšlení. Shodou okolností zabřezla fenečka Holly z Krasolesí ( s Tumbou Robes) co byla za Zollim na krytí, když odešel za duhový most. Mezi mnou a páníčkem oné čubinky vzniklo pevné pouto a jak běžel čas a naše city nebyly už tolik rozjitřené, bylo mi umožněno vybrat si mezi jejími potomky dle libosti, za což jsem vděčen. I stalo se. Volba padla na pískového psíka s bílými znaky, ale nebyli jsme si souzeni. Přišla rána z druhé strany a psí miminko odešlo za Zollim ve svých 14 dnech. Nebýt přítele z nejbližších- Pídi Soukeníka (má po Zollim pejska Eragona In - Sitú), asi bych hodil flintu do žita. On mě ale jěště to dopoledne naložil do auta a jelo se! Kam? K chovatelům, kterým patří můj obdiv a úcta, protože jsou úchvatní a psí zázemí jimi vytvořené je samotný psí ráj. 

Vítejte u Kamišů v chovatelské stanici Little Bull

 

 

 

 Tam nás přivítala psí mamina Cindy od Výří skály, mimochodem naprosto úžasná a velmi jemná ke svým osmi uzlíčkům (otec štěňátek Jensi Pajar). Tak vyrovnaný vrh osmi štěňátek aby pohledal. Čtyři pejsci a stejný počet psích slečen, všichni naducaní, vonící a kypící zdravím. Musím se přiznat, že jsem chtěl zase barevného pejska, ale dopadlo to jinak. Ovlivněn (krajně pozitivně) Píďou a svou přítelkyní Jančou, zamluvil jsem si Butche, bílého pejska s černým znakem na oušku alá mamina a s hlavinkou alá Zolli.

Dny a týdny se neskutečně vlekly, až konečně nadešel den D (1.7.2009) a hodina H a my už vše dávno nachystané pro příchod štěňátka, vyrazili na Vysočinu pro Butche, kde trávil prázdniny na letním sídle s celou svou smečkou.

Teď už je náš a svět je zase veselý a nebe bledě modrý. BUTCH je naše štěstíčko a už z domova si přivezl téměř 100% hygienické návyky. Je zkrátka velký šikula a taky velký všetečka. Svět poznávátak, že ho ochutnává a okusuje, což v některých případech nemusí být zdraví prospěšné, takže mateřská na plný úvazek. Moc rád baští a roste jako z vody a snad ještě o chloupek raději se mazlí a hraje se svýni novými páníčky, kteří jsou z něj celí .....

Do budoucna, když vše půjde přirozenou cestou, máme určitě v plánu nějakou tu výstavičku a zkoušku, prostě s ním vyvádět psí kusy.